Foto oddílu Karate Příbram
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ

PROBĚHL 14.9.2017Jak jste se dozvěděli o našem náboru ?893 hlasů (19.9%)964 hlasů (21.5%)882 hlasů (19.6%)821 hlasů (18.3%)932 hlasů (20.7%)
Celkem hlasů: 4493

Karate klub Příbram

Hledáte místo, kam by jste se šli odreagovat od každodenních starostí a přitom se naučit mnoha věcem, vydat ze sebe maximum, naučit se sebekontrole, sebeobraně a samozřejmě KARATE? Potom by právě náš klub mohl být odpovědí na tyto otázky. Vedeme tréninky pro každou věkovou kategorii.

karate_grupa

Historie

Klub v současnosti spadá pod organizaci TJ Baník Příbram. Karate se začalo cvičit v Příbrami od roku 1974 na profesionální úrovni. Od počátku má klub pod svými trenérskými křídly dnes velmi uznávaný Sensei Jaroslav Nekola (5. DAN), u kterého začínali se svým tréninkem mnohé špičky jak českého Karate, tak bojových sportů. Klub se účastnil během své historie mnoha soutěží, jak na poli národním, tak na mezinárodních soutěžích.

Členění klubu

V dnešní době se klub dělí na tři skupiny:

1) Oddíl začátečníků: Trénink začátečníků je především zaměřen na seznámení se základními pojmy karate, výuku technik, koordinace pohybu, obratnosti, sebekontroly, rychlosti a disciplíny.

2) Oddíl pokročilých: V tréninku pokročilých se zaměřujeme v technické části na kombinování a správnou návaznost technik, zvládnutí vyšších úrovní kata. Karatekové v této divizi oddílu se učí praktické využití karate v kumite, rozložení sil v boji a psychologickou přípravu na boj.

3) Závodní oddíl: V Závodním oddílu je trénink zaměřen především na přípravu karateků pro soutěže kumite a kata. Jsou zde předpoklady že cvičenec již zná veškeré techniky a je schopen dokonalé disciplíny a sebeovládání. Členy závodního oddílu jsou aktivní závodníci ve věku od 10 do 45 let.

Každou středu od 20:00 je otevřena tělocvična všem členům oddílu Karate Příbram. V této době bude trénink přímo určený pro nácvik technik, kata a kumite na zkoušky dle nového zkušebního řádu Shotokan, který naleznete na tomto odkazu i se slovníčkem japonských slov: www.czechkarate.cz/articles/novy-zkusebni-rad-shotokan

Členství v karate klubu

Přihláška do karate klubu

Každý člen Karate TJ Baník Příbram platí členské poplatky ve výši 2500,- Kč na rok.


Copyright © 2012
Karate Příbram
All rights reserved

W3C_HTML_4.01

Dnes je 18. 03. 2018.
Svátek má: Eduard
MAPA STRÁNEK