Foto oddílu Karate Příbram
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ

PROBĚHL 14.9.2017Jak jste se dozvěděli o našem náboru ?913 hlasů (19.7%)993 hlasů (21.4%)922 hlasů (19.9%)850 hlasů (18.3%)960 hlasů (20.7%)
Celkem hlasů: 4639

Naše úspěchy


Wakizashi cup

Nymburk, 16.4.2016

Účastníci: Petr Pazderka (kumite masters BRH), Marie Pazderková (kata dorostenky), Hana Rebljanová (kumite dorostenky -54kg), Klára Fichnová (kata dorostenky, kumite dorostenky +55 kg), Jan Kubala (junioři -61kg), Marek Andraši (U21 -76 kg)

Na úvod bychom chtěli začít tím, že tyto závody byly opravdu velmi povedené a nasbírali jsme zde zatím nejvíc bodů vůbec.

Tento povedený den začal trochu pochmurně prohrou Kláry Fichnové s její Kanku-sho. To ovšem vynahradila Marie Pazderková, která vyhrála se svou heian sandan. Bohužel další soupeřka Marušky byla o něco málo lepší a Maruščina heian godan na ni nestačila. Její porazitelka se do finále ale nedostala, takže tím celé závody pro Marušku skončily. To ovšem neplatilo pro soupeřku Kláry , která se do finále dostala (a nakonec i celou kategorii vyhrála), což znamenalo, že Klára se dostala do boje o medaile a svůj první repasageový duel vyhrála s Basai-dai , takže postoupila do boje o bronz . Ten ale s Jion prohrála a tak skončila na 5. místě.

Následovalo kumite, kde se jako první na stejném tatami předvedly Hana Rebljanová a Klára Fichnová. První nastoupila Klára, která zabodovala a vyhrála. Další zápas svedla Hanka. Zabodovala dvěma body, ale bohužel se 2 vteřiny před koncem vyfaulovala a tak brala bronz. Kláře se v druhém zápase vedlo stejně dobře jako v tom prvním, díky čemuž se dostala do finále. Ve finále se utkala se Zuzanou Šimáčkou. Klára hned na začátku dvakrát zabodovala a udržela si to až do konce, takže vyhrála zlato.

Jako další nastoupil Honza Kubala. Jeho soupeř ale bodoval, proto Honza prohrál a získal 3. místo.

Dále si šel zazávodit Marek Andraši, který měl free a hned měl volné místo ve finále. Tam ale prohrál, takže si odvezl stříbro.

Poslední z našeho týmu nastoupil Petr Pazderka, taktéž hned ve finále. Bohužel prohrál a díky tomu bral náš oddíl poslední medaili z těchto závodů a to stříbrnou.

Po shrnutí si náš klub odváží 1x 1. místo, 2x 2. místo, 2x 3. místo a 1x 5. místo. Všem moc gratulujeme, děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu a přejeme stejně dobré či ještě lepší výsledky.


1. kolo Národního poháru: dorostenci, junioři, U21, senioři

Ústí nad Orlicí, 10.4.2016

Účastníci: Marek Andraši (U21 -67 kg, senioři -68 kg), Jan Kubala (junioři -61 kg) , Klára Fichnová (dorostenky +55 kg, kumite team dorostenky)

Tyto závody byly asi jedny z nejdelších. Ráno v 5:15 závodníci spolu se senseiem a rozhodčím Jaroslavem Nekolou vyjížděli na 1. kolo NP do Ústí nad Orlicí, kam také okolo 8:15 dorazili. Jako první na tatami nastoupila Klára Fichnová, která prohrála zápas. Její soupeřka se do finále nedostala, takže tím to pro Kláru v jednotlivcích skončilo. Klára se poté ale předvedla i v lize kumite teamů, kde spolu s Monikou Gregorovou a Lucií Havrdovou (obě dívky z Hradce Králové), vybojovaly 2. místo.

Dále nastoupil Jan Kubala, který svůj souboj také prohrál. Jeho soupeř se dostal do finále a to znamenalo, že Honzu ještě čekala repasage. V prvním kole repasage si se soupeřem poradil. Bohužel v dalším kole, a to již o bronz, prohrál, musel se tedy spokojit s 5. místem.

Jako poslední nastoupil Marek Andraši. Nejdříve v kategorii U21, poté v seniorech. V kategorii U21...


Výsledky 3. kola Národního poháru

Jablonec nad Nisou, 24.10.2015

Dne 24. října 2015 se v Jablonci nad Nisou konalo 3. kolo národního poháru juniorů, U21 a seniorů. Za nás závodil pouze Marek Andraši v kategorii kumite -68 kg. Jako na potvoru si v prvním kole vylosoval svého asi největšího soupeře Jakuba Riedla (TJ auto Škoda Mladá Boleslav) a kdyby časovač o setinu dřív zapípal konec, tak by se rozhodovalo na praporky, ale bohužel se tak nestalo a v poslední chvíli mu Riedl kopl mawaši-geri na hlavu a dostal 3 body, díky kterým také vyhrál 3:0. V druhém kole byl proti Jakubu Muchovi (Karate Hlinsko) a zápas vypadal skoro stejně jako předchozí, až na to, že Marek byl místo Riedla, takže v poslední chvíli dal soupeřovi kizami na hlavu, dostal 1 bod, zápas vyhrál 1:0 a vybojoval si bronzovou medaili. Na fotografii je spolu se svým koučem Honzou Kubalou, "masérkou" Klárou Fichnovou a senseiem Jaroslavem Nekolou.

NP2015 3. kolo


Grand Prix North Bohemia

Ústí nad Labem, 17.10.2015

Účastníci: Marek Andraši, Jan Kubala, Klára Fichnová

Klára Fichnová již po 1. kole v kata starších žákyň vypadla. Marek Andraši vyhrál bronzovou medaili v kumite (junioři do 68 kg). Jan Kubala (dorostenci do 63 kg) a Klára Fichnová (starší žákyně nad 50 kg) se umístili na 5. místě v kumite. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci!


3. kolo Národního poháru

Hodonín, 10.10.2015

Účastníci: Klára Fichnová, Jan Brodníček, Jan Kubala, Jakub Lantora, Adam Uhýrek

Klára Fichnová se v kata starších žákyň neumístila. Adam Uhýrek vyhrál bronzovou medaili v kumite mladších žáků do 32 kg. 5. místo získali naši závodníci: Jan Kubala (kumite dorostenci do 63 kg), Jan Brodníček (kumite starší žáci do 39 kg) a Jakub Lantora (kumite dorostenci do 52 kg). V kumite zabodovala také Klára Fichnová a získala 7. místo (kumite starších žákyň nad 50 kg). Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci!


Karate Příbram na národním poháru v Hustopečích.

narodni_pohar_hustopece


Náš team na krajském přeboru v České Lípě.

krajsky_prebor

Copyright © 2012
Karate Příbram
All rights reserved

W3C_HTML_4.01

Dnes je 21. 06. 2018.
Svátek má: Alois
MAPA STRÁNEK