Foto oddílu Karate Příbram
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ

PROBĚHL 14.9.2017Jak jste se dozvěděli o našem náboru ?897 hlasů (19.8%)972 hlasů (21.5%)890 hlasů (19.7%)827 hlasů (18.3%)934 hlasů (20.7%)
Celkem hlasů: 4521

Soustředění 2015

Krátké ohlédnutí za naším soustředěním

Sandra Oudová

Po dlouhé době se nám podařilo naplánovat a uskutečnit letní soustředění našeho oddílu. Konalo se v krásném prostředí Orlické přehrady v hotelu U jezera v Klučenicích od 26. do 30. srpna.

Začínali jsme ve středu večeří. Po večeři následoval první testovací zátěžový běh, aby trenérstvo zjistilo stav kondice svých svěřenců na konci prázdnin. Ti nejstatečnější ho zvládli na výbornou, ale byli i tací, kteří lapali po dechu z posledních sil. Po té byla na hotelu rozprava o programu na další den.

Dny následující byly víceméně stejné. Budíček 7:30, rozcvička vesměs na blízké pláži, 8:00 snídaně, 9:30 dopolední blok sestávající z tréninku kata a kumite, 12:00 oběd, 14:00 nám dokonalé počasí umožnilo hodinové dovádění v bazénu, 15:30 začínal odpolední tréninkový blok složený opět z kata či kumite nebo zátěžově-výkonnostních cvičení, 18:00 jsme se snažili doplnit energii a kalorie večeří, 19:30 probíhaly teoretické části, ve kterých jsme se dozvěděli něco o historii karate, výživě sportovců, první pomoci, a ve 21:30 většina z nás padala únavou do postelí.

Jak bylo řečeno, denní náplně se od sebe příliš nelišily až na sobotu, kdy si pro nás trenéři připravili soutěžní den. Dopolední blok byl vyplněn zátěžovými a dovednostními cvičeními na čas a počet. Po obědě následovala soutěž v karate a to v kata a technice karate. Když jsme se všichni osvěžili radostným dováděním v bazénu, sešli jsme se u místního ohniště a s kytarou a buřtíkem v ruce si zazpívali pár "ohňovek".

Neděle, den poslední, byla vskutku slavnostní neb mělo dojít k vyhlášení výsledků soutěží. A také došlo. Všichni se oblékli do kimon a proběhl slavnostní nástup. Vítězů bylo hned několik v různých kategoriích. Ti nejlepší dostali medaile a sladkost a několik dárků od sponzora. Nakonec všichni přítomní členové oddílu dostali pamětní medaile na letošní soustředění, takže nikdo neodjel s prázdnou.

Za trenéry mohu říci, že jsem šťastná, že jsem se této naší akce mohla zúčastnit. I přes to, že to organizačně nebylo úplně snadné, podařilo se nám to dát dohromady. Vše nám vyšlo na výbornou, počasí dokonalé, pobyt bez vážnějších úrazů. Všichni byli z mého pohledu úžasní a ukáznění. Každý se snažil dle svých možností jak nejlépe dokázal. Všem MOC děkuji za účast a doufám, že v této započaté tradici budeme pokračovat i v dalších letech!

soustredeni_2015_1

soustredeni_2015_2

Další fotografie ze soustředění jsou ve fotogalerii.


Výsledky soutěží
karate silový víceboj karate techniky
Žáčci
1. Anička Zborníková Matěj Uhýrek
2. Matěj Uhýrek Anička Zborníková
3. David Dvořák David Dvořák
Mladší žáci
1. Kryštof Ouda Kryštof Ouda
2. Adam Uhýrek Adam Uhýrek
3. Jiří Hampejs
Starší žáci
1. Jan Brodníček Theodora Oudová
2. Theodora Oudová Jan Brodníček
3. Klára Fichnová Klára Fichnová
Dorostenci
1. Martina Kesslová Marie Pazderková
2. Jan Kubala Jan Kubala
3. Marie Pazderková Martina Kesslová
Muži
1. Radim Stehlík Marek Andraši
2. Marek Andraši Jiří Zeman
3. Jiří Zeman Miroslav Vaněček
Masters
1. Martin Anderle Miroslav Richtár
2. Petr Šlechta Petr Šlechta
3. Jiří Hampejs


Copyright © 2012
Karate Příbram
All rights reserved

W3C_HTML_4.01

Dnes je 19. 04. 2018.
Svátek má: Rostislav
MAPA STRÁNEK