Foto oddílu Karate Příbram
NÁBOR NOVÝCH ČLENŮ

PROBĚHL 14.9.2017Jak jste se dozvěděli o našem náboru ?897 hlasů (19.8%)972 hlasů (21.5%)890 hlasů (19.7%)827 hlasů (18.3%)934 hlasů (20.7%)
Celkem hlasů: 4521

Karate camp 2015

Marie Pazderková

V sobotu 25. 7. jsme jeli na karate camp. Přijeli jsme do Šafránkova mlýna, kde jsme se později ubytovali. Poté jsme začali atletickými dovednostmi. Byly to například: běh osmičky, kliky, dřepy, skok z místa, atd…

Druhý den ráno (neděle 26. 7.) jsme začali s tréninkem. Na rozcvičku jsme si „vyšplhali“ kopec, který byl hodně příkrý a vypínal se nad campem. Po snídani jsme měli atletický trénink, oběd a polední klid, který jsem s kamarádkami většinou strávila v bazénu. Poté trénink kata nebo kumite, večeře a po večeři byl trénink kata, kumite nebo přednáška. Celkem jsme měli 3 přednášky: pravidla WKF, psychologie sportu a zdravá strava a pitný režim. Všechny přednášky se mi moc líbily, naučila jsem se spoustu věcí. Tento harmonogram jsme měli celý týden kromě úterý 28. 7. To byl volný den. Nebyla rozcvička a místo atletického tréninku jsme hráli selfie game. Trenéři nám dali seznam věcí, se kterými jsme si měli udělat selfie v co nejkratším čase. Ty věci ale byly na různých místech, třeba na „kopečku“. Místo tréninku kata nebo kumite jsme měli turnaj ve stolním tenise a fotbalu. Večer jsme se dívali na film „Zkus mě rozesmát“.

Poslední den jsme měli znovu atletické dovednosti, aby trenéři poznali, jestli jsme se za celý týden zlepšili nebo zhoršili. Poté jsme rozložili tatami, rozloučili jsme se s trenéry a jeli jsme domů.

Byl to úžasný týden a moc se mi tam líbilo. Naučila jsem se nové kata a získala jsem větší fyzickou kondici.

Karate camp 2015
Spolu s Klárkou, Theou a reprezentačními trenéry

Copyright © 2012
Karate Příbram
All rights reserved

W3C_HTML_4.01

Dnes je 19. 04. 2018.
Svátek má: Rostislav
MAPA STRÁNEK